O nas

JP Trans - przeprowadzki firm Bielsko - Biała

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Firma JP TRANS działa głównie na terenie Śląska, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie zrealizować zadania w każdym zakątku Polski. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ przez wiele lat naszej działalności zorganizowaliśmy mnóstwo przeprowadzek mieszkań, domów, firm i urzędów. Każda z nich to kolejna cegiełka naszego doświadczenia, co sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać nawet wyjątkowo wymagające prace.

Być może zastanawiasz się, dlaczego warto nam zaufać?

Przedstawiamy 6 najważniejszych powodów, dla których tak wielu ludzi zdecydowało się na współpracę z nami:

bezpieczna przeprowadzka

Bezpieczeństwo

W naszej pracy dbamy o bezpieczeństwo klientów, powierzonego nam mienia oraz naszych pracowników. I to na każdym etapie pracy, bez względu na to, czy składamy meble, pakujemy sprzęt, czy go przewozimy.

doświadczona ekipa

Doświadczenie

JP TRANS działa już wiele lat w branży przeprowadzek, dlatego doskonale znamy każdy aspekt tej pracy. A to przekłada się na wysoką wydajność, którą tak cenią nasi klienci.

kompleksowa przeprowadzka

Kompleksowość

Realizujemy wszystkie zadania związane z przeprowadzką, dzięki czemu nasz klient nie musi się już niczym martwić. A sama przeprowadzka staje się dla niego przyjemnym doświadczeniem.

cena przeprowadzki

Cena

Łączymy wysoką jakość usług z przystępną ceną. Dzięki temu praca z prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie nie nadszarpnie Waszych finansów.

doradztwo przy przeprowadzce

Doradztwo

Nie tylko zajmujemy się samymi przeprowadzkami, ale również doradzamy naszym klientom na każdym etapie pracy. Dzięki temu przygotowanie do przeprowadzki staje się dużo łatwiejsze.

przyjazna atmosfera

Przyjazna atmosfera

Oszczędź sobie nerwów oraz stresu związanego z przeprowadzką i skorzystaj z usług profesjonalnej i doświadczonej ekipy. Odpowiednio zadbamy zarówno o Twoje mienie, jak i o dobry nastrój podczas pracy.

JP Trans - przeprowadzki firm Bielsko - Biała

Chcemy, aby przeprowadzki przestały kojarzyć się ze stresem…

a zamiast tego stały się ekscytującym wydarzeniem w życiu naszych klientów. Dlatego też stawiamy na dobrą atmosferę i kompleksową pomoc. Poza tym oferujemy darmową wycenę usługi, dzięki czemu możesz niezobowiązująco poznać koszt przeprowadzki i wszystkie szczegóły ewentualnej współpracy. A to z pewnością pozwoli Ci lepiej przygotować się do tego zadania. Pamiętaj, że podczas samych przygotowań również możesz na nas liczyć, ponieważ chętnie dzielimy się doświadczeniem na temat pakowania. W końcu odpowiednie pakowanie to połowa sukcesu, a my wiemy, jak to zrobić prawidłowo.

+48 724 125 622